Jakość, na której możesz polegać

Jesteśmy liderami na rynku remontowo-budowlanym, ponieważ polecają nas zadowoleni Klienci i inni profesjonaliści. Zbudowaliśmy naszą pozycję na solidności, terminowej pracy i utrzymywaniu długofalowych relacji z kontrahentami. Posiadamy autoryzację firm BAUMIT oraz LAKMA – wiodących marek na rynku technologii budowlanych. Nasi instalatorzy to nie dorywczy pracownicy, ale specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak powinien wyglądać remont lub budowa na najwyższym poziomie, zapraszamy do kontaktu i współpracy.
80% Klientów z polecenia
95% Zadowolenia ze współpracy
35% Oszczędności na materiałach
100% Wyspecjalizowanych pracowników

Indywidualne podejście

Każdy projekt jest unikatowy i różni się w zależności od oczekiwań Klientów. Każdy jest także osobiście nadzorowany przez dyrektora firmy, legitymizującego się dyplomem dekoratora wnętrz i ponad dwunastoletnim doświadczeniem w budowlance i wykończeniówce. Zdajemy sobie sprawę z tego, ze w naszej pracy równie ważny co jakość usługi jest sposób jej świadczenia. Dlatego dbamy o dobrą komunikację z Klientami i dokładamy wszelkich starań, by przeprowadzany przez nas remont czy budowa zostały dobrze zapamiętane.

Nasze główne atuty

Kadra wyspecjalizowanych fachowców
W naszej firmie nie ma ludzi przypadkowych. Wszyscy nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim stażem i kierunkowym wykształceniem. W przeciwieństwie do negatywnych stereotypów o pracownikach budowlanych, nasi fachowcy są zawsze mili, schludni i kulturalni.
Gwarancja satysfakcji
Na wszystkie wykonywane przez nas usługi udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Na niektóre materiały i rozwiązania oferujemy gwarancję dożywotnią, o ile przewiduje taką producent.
Najwyższej jakości materiały
Jesteśmy na bieżąco z rozwojem technologii i komponentów budowlanych. Doradzamy Klientom wybór nie tylko najlepiej pasujących do projektu, ale też najbardziej wytrzymałych i konkurencyjnych cenowo.
Terminowość na 100%
Nie wszystkie prace można wykonać w dowolnej porze roku. Nie zawsze możliwe jest przedłużenie danej fazy projektu lub zmiana kolejności budowy. Z czysto subiektywnego punktu widzenia – nikt nie lubi czekać na wykonanie projektu dłużej, niż było to umówione. Dlatego z terminowości uczyniliśmy nasz wyróżnik i znak szczególny.
Nowoczesne zaplecze techniczne
Dzięki korzystaniu z najnowocześniejszych narzędzi renomowanych światowych marek jesteśmy niezależni od innych wykonawców. Możemy przeprowadzić większość prac remontowo-budowlanych szybko, sprawnie i w konkurencyjnej cenie.